city
zyskaj klientów poprzez skuteczną promocję w sieci

Kreatywny angielski dla dzieci. Wrocławska szkoła językowa.

The Dream
oferta: informacje na stronie firmy
region: dolnośląskie

Jeśli chcieliby Państwo zapisać swojego malucha na angielski dla dzieci we Wrocławiu, a tym samym zadbać o jego przyszłość, to szkoła The Dream przygotowała interesującą ofertę. Zajęcia dla najmłodszych uczniów odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i nie przekraczają 45 minut. Dzięki temu grupa jest w stanie maksymalnie skupić się na zdobywaniu wiedzy oraz nowych umiejętności. Angielski dla dzieci we wrocławskiej placówce The Dream nie bazuje na nudnym powtarzaniu słówek czy regułek z książek. Doświadczeni pedagodzy wymyślają kreatywne zabawy z wykorzystaniem instrumentów muzycznych lub innych akcesoriów, które ułatwiają maluchom przyswajanie wiedzy. Ogromną zaletą zapisania swojej pociechy na angielski na dzieci w The Dream jest to, że w prowadzonych lekach uczestniczy kameralna ilość osób. W ten sposób nauczyciele są w stanie poświęcić wystarczającą uwagę każdemu dziecku. Poza tym rodzice mają możliwość wyboru zajęć z native speakerem bądź polskim lektorem. Nauka angielskiego dla dzieci odbywa się aż w trzech lokalizacjach miasta Wrocław, wybierz więc najbardziej dogodne miejsce!

The Dream
Ruska 2, 50-079 Wrocław